BLATY MEBLOWE


Blaty do kuchni i pomieszczeń sanitarnych

Proponujemy Państwu elementy meblowe dla domu lub do biura wykonane w oparciu o płytę bazową MDF pokrytą płytą wykończeniową z tworzywa Corian, Staron lub podobnych tworzyw.

Cechą charakterystyczną blatów z Corianu/Staronu jest brak widocznych linii łączeń klejonych elementów tworzywa. W zależności od kształtu i rozmiaru kompozycji, blaty mogą być złożone z kilku części, które są ze sobą trwale łączone podczas montażu u klienta.
Dla blatów pod zlewozmywak lub umywalkę polecamy bogatą ofertę zlewów i umywalek, które łączy się z blatem Corianu/Staronu w integralny, trwały sposób wykorzystując technologię klejenia Corianu/Staronu.
Do zestawów kuchennych polecamy także Corian i Staron jako materiał wykończeniowy drzwi, szafek, osłon i szuflad.

Elementy z Corianu/Staronu są szczególnie polecane do pomieszczeń kuchennych i sanitarnych w domu lub w biurze, stosowane często w obiektach takich jak hotele, restauracje, banki, urzędy oraz w innych.

Blaty do biura i pomieszczeń użytku publicznego

Oferta firmy obejmuje produkcje blatów i innych elementów stolarki meblowej z tworzyw typu Corian/Staron, które stanowią wykończenie takich obiektów jak recepcje hotelowe, lady barowe, biurka oraz specjalistyczne stanowiska pracy. Tworzywa syntetyczne Corian/Staron świetnie sprawdzają się w tym obszarze zastosowań ze względu na wysoką trwałość, dużą swobodę kształtowania materiału i jego łatwość integracji  z innymi elementami a także z uwagi na walory dekoracyjne, łatwość utrzymania w czystości, elegancje i nowoczesność.